Sanal Ofis2021-06-05T12:28:16+03:00
Ofisiniz sanal, aldığınız hizmetler gerçektir

Sanal Ofis

Tam gün kullanacağınız fiziksel bir ofise ihtiyacınız olmayabilir. Ofis maliyetine katlanmadan da prestijli bir adrese ve profesyonel asistanlık hizmetine sahip olabilirsiniz.

Hızlı İletişim

Sanal ofis ve hazır ofis fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.
Ya da formu doldurun, sizi arayalım!

  yeliz kesim rtim office musteri temsilcisi

  Yeliz Kesim
  Müşteri İlişkileri Yöneticisi

  Müşteri temsilcilerimizden bilgi alın

  RitimOffice Sanal Ofis Kiralama Hizmeti

  Sanal ofis sisteminde ofisiniz sanal aldığınız hizmetler ise gerçektir.

  Sanal Ofis firmanızın faaliyetlerini sizi sürekli olarak bir lokasyona bağlamadan yürütebileceğiniz ofis ve yasal iş adresi destek sistemidir.

  Kısa tanımı ile sanal ofis, çalışanların ve yeni girişimcilerin internet üzerinden erişebildikleri bir dizi işletme fonksiyonlarını sunarak kişilerin uzaktan çalışmasına imkan tanıyan ve yasal iş adresi olarak gösterebilecekleri bir hizmet çeşididir. Sanal ofis, iş hayatına yeni girmiş ve son günlerde sıkça duyduğumuz bir kavramdır. Özellikle girişimcilik ekosisteminde ve daha birçok sektörde tercih edilen bir çözümdür. Girişimciler için tercih edilmesinin sebebi bütçe dostu olmasıdır.

  Neden Sanal Ofis?

  Kaynakları kısıtlı bir girişimci olduğunuzu düşünün, şirketinizi kurmak için bir ofis tuttuğunuzda ofis kirası, elektrik, su, internet, telefon ve doğal gaz faturası, iş yeri olmanız nedeniyle stopaj vergisi gibi pek çok harcama ile karşı karşıya kalacaksınız. Üstelik gelen ve giden postalarınızın takibi, şirketinize gelen telefonların cevaplanması ve ofisinizin temizliği için de personel almanız gerekir. Yapacağınız tüm bu masraflar, işiniz için yapacağınız harcamaların önüne geçer ve iş geliştirme süreçlerinizi olumsuz etkiler.

  Sanal Ofis
  of 2
  of 3
  of 4

  Sanal Ofisin Avantajları Nelerdir?

  Sanal ofis sizi gereksiz masraflardan kurtararak bütçenize ve verimliliğinize katkı sağlayan risksiz bir ofis çözümüdür.

  Geleceğini tam olarak göremediğiniz bir proje için bu kadar harcama yapmak riskli olmaz mı? İşte sanal ofis sizi tüm bu masraflardan kurtararak bütçenize ve verimliliğinize katkı sağlayan risksiz bir ofis çözümü olarak öne çıkar. Sağladığı bu tasarruf ile sanal ofis kiralama belirli bir bölgede şube göstermek isteyen işletmelerin de sık sık tercih ettiği yöntemlerden biridir.

  Saatlik ofis ihtiyacınız varsa ya da bir misafiriniz ile birkaç günlüğüne ofis alanında çalışmanız gerekiyorsa, sanal ofis üyelik paketleri size saatlik ofis kiralama imkanı da tanır. Bu gibi durumlarda da fiziksel ofis ihtiyacınızı sadece kullandığınız süre kadar ödeme yaparak karşılamış olursunuz.

  Sanal ofis hizmetinden yararlanan başlıca sektörleri ise şu şekilde sıralamamız mümkün: avukatlık büroları, yaşam koçluğu hizmeti veren firmalar, organizasyon şirketleri, yazılım şirketleri, butik ajanslar ve pazarlama şirketleri, freelance çalışanlar, vakıflar, emlak şirketleri…

  Ritim Office Anadolu Yakası sanal ofis seçenekleri ile ihtiyacı olan girişimcilere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Ritim Office, kiralık sanal ofis arayan işletmelerin tüm ofis ihtiyaçlarını profesyonelce karşılarken, işletme sahiplerinin işlerini büyütmelerine destek olur.

  of 7
  of 5
  of 6

  Ritim Office’in İstanbul Anadolu Yakası Maltepe lokasyonunda sunduğu sanal ofis konseptinde sunduğu hizmetler neler?

  Gününüzün büyük bir kısmını dışarıda geçiriyorsanız ve ofiste çok az vakit geçiriyorsanız ya da kaynakları kısıtlı bir girişimciyseniz sanal ofis üyeliği sizin için en mantıklı çözüm olacaktır. Sanal ofis fiyatları aldığınız hizmet ve paket içeriklerine göre farklılık gösterebilir. Ritim Office’ten sanal ofis üyeliği aldığınızda:

  – Yasal olarak gösterebileceğiniz prestijli bir iş adresinin sahibi olursunuz.

  – Ofise ihtiyaç duyduğunuz günlerde paylaşımlı ofis imkanlarından faydalanırsınız.

  – Yüksek hızlı internet bağlantısı ile işlerinizi aksaklık olmadan yürütebilirsiniz.

  – Gerek duyduğunuzda uygun fiyatlarla toplantı odası kiralayarak misafirlerinizi gönül rahatlığı ile ağırlayabilirsiniz.

  – Mesai saatleri içerisinde firmanıza özel sekreterlik hizmetlerinden faydalanırsınız.

  – Açık ofiste çalıştığınız anlarda sıcak ve soğuk içecek ikramlarından ücretsiz yararlanırsınız.

  – Postalarınız sizin yerinize teslim alınır ve size anında bilgi verilir.

  – Kapalı otoparkını kullanabilirsiniz.

  Ritim Office’in sunduğu sanal ofisler ile
  “profesyonel hayata”
  sağlam bir adım atın

  Çalışma ortamınız, şirket kimliğinizi yansıtacak en önemli unsurdur.

  Ofisinizin iç tasarımı kadar arayan müşterilerinizin telefonda nasıl karşılandığı da oldukça önemlidir. Çoğu firma hazır ve sanal ofis hizmetlerinden yararlandığında kendilerine gelen telefonların otomatik sekreter tarafından yanıtlanacağını düşünür. Ritim Office’de ise bu durum tamamen farklıdır. Şirketiniz adına tahsis edilen telefon hattına gelen her bir çağrı diksiyonu düzgün, konuşma kabiliyeti yüksek ve iş yoğunluğunda hiçbir çağrıyı kaçırmayacak uzman bir sekreter tarafından şirketiniz adına yanıtlanır.

  Sekreter çağrıyı şirketiniz adına yanıtladıktan sonra:

  – Şirketi arayan kişinin bilgilerini ve arama nedenini öğrenir.

  – Gelen çağrıyı beklemeye alarak istediğiniz cep telefonu numarası ya da sabit hattı arayarak sizi bilgilendirir.

  – Çağrı içeriği ile ilgili bilgiyi aktardıktan sonra müsaitseniz arayan kişiyi size bağlar.

  – Müsait olmadığınız durumlarda da çağrı notlarını e-posta adresinize gönderir.

  of 8

  Böylece şirketiniz, telefon ile ulaşmak isteyen kişilerin karşısına gayet kurumsal bir kimlik ile çıkmış olur. Ayrıca yoğunluktan dolayı önemli çağrıları da kaçırmamış olursunuz. Şirketiniz adına gelen paketler de yine aynı şekilde teslim alınır ve size bilgilendirmesi yapılır. Böylece beklediğiniz belgelerin veya kargoların durumundan da ofiste olmasanız dahi haberdar olursunuz.

   

  Ritim Office’de Sanal Ofis Fiyatları

  İster hazır ofis isterseniz de toplantı odası kiralayın. Sanal ofisten, toplantı odası ve anahtar teslim hazır ofise kadar pek çok seçenek Ritim Office’te sizleri bekliyor. En ucuz sanal ofisi bulmak önemli olsa da ofis paketlerini değerlendirmek ve bütçenize en uygun hizmet hakkında bilgi almak için Ritim Office ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Çalışma ortamlarını fiziksel olarak görmek isterseniz, önceden randevu alarak Ritim Office’in güler yüzlü personelini ziyaret edebilir ve bir çayımızı içebilirsiniz.

  Sanal Ofis Kiralama Hizmeti Hakkında
  Sık Sorulan Sorular

  Firmanızın faaliyetlerini fiziksel ofise ihtiyaç duymadan karşılayabileceğiniz sistemdir. Sanal Ofis üyeliğiniz ile kurumsal bir şirketin olanaklarından ve altyapısından faydalanabilir, yasal iş adresi olarak gösterebilirsiniz. Gününüzün büyük bir kısmını sahada ya evden çalışarak geçiriyorsanız sanal ofis üyeliği tam size göre… Ofis masraflarından tasarruf eder %90 oranında azaltırsınız.

  Ritim Ofis’ten alacağınız Sanal Ofis üyeliği ile alacağınız hizmetler;

  Ticari ve prestijli lokasyonda yasal iş adresi,
  Gelen bütün tebligat, posta ve kargolarınızın teslim alınarak size yönlendirilmesi
  Firmanız için tahsis edilen sabit hat numarası
  Çağrılarınızı firma unvanınızla karşılayan ve size yönlendiren özel bir asistan
  İhtiyaç duyduğunuzda saatlik veya günlük toplantı odası kullanımı

  Sanal Ofis üyeliğiniz ile dilerseniz yeni şirket kurabilir ya da mevcut adresinizi taşıyabilirsiniz. Resmi adresiniz Ritim İstanbul’un prestijli adresidir.

  Ritim İstanbul yasal iş adresiniz Mali müşaviriniz tarafından vergi dairesine bildirilmektedir. Vergi dairesi tarafından size iletilen gün ve saatte sadece bir defalığına ofisinizde olmanız yeterlidir. Bu konuda uzman ekibimiz size her zaman destek olacaktır.

  Tüm operasyonel sürecinizi evden çalışarak takip etseniz bile Ritim Ofis Sanal üyeliği ile prestijli plazada iş yeri adresiniz olabilir.

  Ritim Ofis’te 1 yıllık sanal üyelik sözleşmesi yapabilirsiniz.

  Mevcut şirket hattınızı basit bir işlem ile santralimize taşıyarak tüm sekreterlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

  Herhangi bir sınırlama olmadan tüm sektörlerde olan firmalar sanal ofis üyeliği yapabilmektedir.Faaliyet gösterdiğiniz firmanızın mevzuata uygun olması yeterlidir.
  Belli başlı sektörleri saymak gerekirse:

  • Avukatlar, Avukatlık Büroları
  • Emlak Ofisleri
  • Yazılım Şirketleri,
  • Danışmanlık Şirketleri
  • Pazarlama Şirketleri
  • Free-Lance iş yapan tüm meslek grupları
  • Bilgi İşlemciler
  • Tekne ve yat brokerları
  • Halkla İlişkiler ve Organizasyon Şirketleri
  • Profesyonel Yaşam Koçları
  • Eğlence Sektörü
  • Home-Office çalışanları
  • İrtibat Büroları
  • Kar amacı gütmeyen kurum ve kuruluşlar
  • İnsan Kaynakları Şirketleri

  Birlikte büyüyelim

  Ritim Office sağlam adımlarla ve güvenle büyürken siz de ofis alanı konusunda içiniz rahat bir şekilde işinizi büyütebilirsiniz.

  “Gelişimi ve büyümeyi hedefleyen bütün firmaları Ritim Office’de görmekten ve iş yaşamlarını kolaylaştırarak değer üretmelerine katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

   

  Cem Yolcu

  Ritim Office CEO

  Hızlı İletişim

  Sanal ofis ve hazır ofis fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.
  Ya da formu doldurun, sizi arayalım!