Size özel çalışma ortamı

Hazır Ofis

Hazır Ofislerimiz; mobilyalı, tam donanımlı, tüm bilişim ve teknik altyapısı ve prestijli konumuyla hem bütçenizi rahatlatır hem de ofis dertleriyle uğraşmaktansa işinize odaklanmanın huzurunu yaşarsınız.

Hızlı İletişim

Uzmanlarımızdan bilgi almak için hemen arayın!
Ya da formu doldurun, sizi arayalım!

  yeliz kesim rtim office musteri temsilcisi

  Yeliz Kesim
  Müşteri İlişkileri Yöneticisi

  Müşteri temsilcilerimizden bilgi alın

  İstanbul Anadolu Yakası Hazır Ofis Kiralama Hizmeti

  İşinizde başarıyı, ancak doğru çalışma ortamını yaratarak yakalayabilirsiniz. Böyle bir ortamı yaratmak için bütçeniz sınırlıysa ve ofis işleri ile uğraşmayı vakit kaybı olarak görüyorsanız, taşınmaya hazır ofis konsepti her şey dahil hazır ofis çözümleriyle tam size göre!

  İster tek kişilik bir hazır ofis arıyor olun, ister büyük bir ekip için. Tercihe göre bir, iki, üç ya da daha fazla kişi için farklı metrekarelerde hazır ofis kiralama hizmetleriyle Ritim Office’in sunduğu kiralık hazır ofis seçenekleri sizi ofis bulmak, dayayıp döşemek, fatura başvurusu ve ofis yönetimi için harcadığınız zaman ve enerjiden kurtarır.

  Hazır ofis kiralama fiyatları hizmet faturası olarak düzenlendiğinden, ayrıca stopaj vb. ek vergileri ödemeniz gerekmez.

  Aynı zamanda normal bir ofis için yapacağınız aylık düzenli harcamalardan %50’ye varan bir oranda tasarruf etmenize de imkan tanır. En ucuz maliyetlerle hemen bir ofisiniz olur ve çalışmaya başlarsınız.

  Hazır Ofis

  Anadolu Yakası
  Hazır Ofisiniz İçin
  En Prestijli Lokasyon

  Hali hazırda Anadolu Yakası’ndaki hazır ofis seçeneklerini değerlendiriyorsanız, sunduğu tüm hizmetler ile birlikte Ritim Office’in maltepe’deki hazır ofisleri M4 Kadıköy-Tavşanlı metrosuna olan yakınlığı ile de dikkat çekmektedir.

  E-5 Karayolu’nun hemen bitişiğinde yer alan Ritim Office hazır ofisleri İstanbul’da, Kartal, Pendik, Maltepe, Bostancı bölgelerinde oturan ve bu bölgeden çok uzaklaşmak istemeyen girişimciler ve işletme sahiplerinin kullanıma hazır ofis için ilk tercihlerinden biri olarak İstanbul’daki hazır ofis firmaları arasından sıyrılmaktadır.

  Sanal Tur ile Hazır Ofislerimizi Adım Adım Gezerek İnceleyebilirsiniz

  İstanbul’un kalbi,
  İş merkezlerinin en prestijlisi.

  Ritim Office Hazır Ofisleri Anadolu Yakası’nda, İstanbul’un her bölgesine eşit mesafede, ulaşımın tam kalbinde yer alan Ritim İstanbul Plaza’da yer alıyor. Ritim İstanbul, E5 Karayolu’nun üzerinde, M4 metrosuna bitişik, Sahil Yolu, Marmaray gibi alternatif ulaşım imkanlarına da sahip olan, Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan çok kolay ulaşılabilen Maltepe/Cevizli bölgesinde.

  Ritim Office Hazır Ofis Binası Ritim İstanbul

  Ritim Office’in Sunduğu
  Hazır Ofis Avantajları

  · A+ Ritim İstanbul Plaza’da göstereceğiniz iş adresi ile şirketinizi yasal bir yükümlülükten kurtarır ve şirket kimliğinizi müşterilerinize net olarak gösterebilirsiniz.

  · Birinci sınıf ofis malzemeleri için harcama yapmazsınız.

  · Kargo, fotokopi ve diğer ofis işlemleri için destek alırsınız.

  · Her bir ofis için ayrı iklimlendirme hizmeti alabilirsiniz.

  · Mesai saatleri boyunca sunulan sekreterlik hizmetleri ile telefonlarınız için ekstra bir personel tutmaktan kurtulursunuz.

  · 100 MBps Fiber internet ve tahsis edilen sabit hat ile telefon ve internet faturaları ile uğraşmadan işinize odaklanabilirsiniz.

  · Açık alanda sağlanan sıcak/soğuk içecek ikramları sayesinde yoğun iş temponuza keyifli bir mola verebilirsiniz.

  · Ofisinizi 7/24 kullanabilir, böylece gece yarısı aklınıza bir fikir geldiğinde ya da acil bir işiniz olduğunda hemen ofisinize gidebilirsiniz.

  · Kapalı otoparktan faydalanırsınız.

  · Temizlik ve ofis bakım hizmetleri sayesinde her zaman temiz ve düzenli bir ofiste çalışabilirsiniz.

  · İhtiyacınız olduğunda uygun fiyatlar ile 10 kişilik toplantı odası kiralayabilirsiniz.

  Hazır ofis kiralama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz Ritim Office ile iletişime geçebilir, beğendiğiniz ofisi 1 yıllık süre ile kiralayabilirsiniz.

  Üstelik hazır ofis kiraladığınızda, firmanız adına herhangi bir stopaj vergisi ödemek zorunda kalmaz ve faturanızın KDV tutarını aynı ay içerisinde gider olarak gösterebilirsiniz.

  Ritim Office hazır ofis fiyatları bütçe dostudur. Pahalı hazır ofis hizmetleri yerine en uygun hazır ofis fiyatlarıyla birlikte en kapsamlı, konforlu ofis hizmeti almak isterseniz, sizin de yolunuz Ritim Office’den geçecektir.

  İstanbul Anadolu Yakası’nda en uygun hazır ofis kiralama ücretleri için Ritim Office ile yukarıda yer alan başvuru formu aracılığıyla ya da (0216) 228 34 44 ya da (0542) 828 95 42 no’lu telefonlar aracılığıyla doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Saniyeler içinde yanıt alabileceğiniz web sitemiz üzerindeki canlı destek sistemini de kullanabilirsiniz.

  of 6 uf
  of 4 uf
  m 1
  co 1

  Haritada Ritim Office’i ve çevresini keşfedin

  Hazır Ofis Hakkında
  Sık Sorulan Sorular
  co 3

  Kısaca hazır ofis; sizi hiçbir operasyonel iş ile uğraştırmadan anahtar teslim bir iş mekanına sahip olmanızı sağlayan hizmetlerin bütünüdür.

  Hazır Ofis; Modern ofis malzemeleri ile dizay edilmiş, işiniz için tüm ihtiyaçlarınızın hazır olduğu ofislerin, Donanımlı toplantı odaları, sizin için özel tahsis edilen telefon ile tüm firma ihtiyaçlarınızın karşılandığı konsepttir. Hazır Ofis, elektrik, su, doğalgaz, internet gibi genel giderlere katlanmadan stopaj ödemeden, sekreter, ofis personel maliyetlerine bütçe ayırmadan kullanacağınız yeni nesil bir ofis modelidir.

  Ritim Office Hazır ofis hizmetleri, geniş bir yelpazedeki kiralık hazır ofis seçenekleriyle tüm ofis ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi hazır ofis çözümlerini sunan paylaşımlı ofis konseptidir.

  Hazır ofisler sizi, toplantı odaları, resepsiyon ve lobi, 7/24 açık otoparkı ve güvenlik ofisi, konforlu ve şık mobilyaları, mutfak, şirketinize özel tahsis edilen telefon hattı, şirketinize özel sekreterlik hizmeti, yüksek hızlı internet, kargo takibi gibi halihazırda çoktan düzenlenmiş hizmetleriyle şirketinizi kurumsal standartta çalışma ortamı seviyesine hemen taşır.

  Uygun kira bedeli ile Prestijli bir ofise sahip olursunuz. Ayrıca Ofis dekorasyon ve kurulum masraflarız olmadan, sürpriz masraflar ile karşılaşmadan ofis kiralaması yapabilirsiniz. İşiniz için gerekli olan evraklarınız ve çantanız ile gelmeniz yeterlidir.

  Ritim Ofis’i daha yakından tanımak için randevu alarak Hazır Ofislerimizi görebilir, size sunacağımız hizmetlerle hakkında yüz yüze detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Hazır Ofis kiraladığınızda elektrik, su, doğalgaz, internet, telefon hattı, temizlik, bina aidatı gibi genel giderleri için hiçbir bedel ödemezsiniz.

  Ritim Ofis sözleşme süresi 1 yıldır.

  Personel sayınız arttığında veya azaldığında firma ihtiyaçlarınıza göre ekstra alanlar kiralayabilir veya küçülebilirsiniz.

  Hazır Ofis kiraladığınızda, firmanıza kesilecek hizmet bedeli faturasından dolayı stopaj ödemezsiniz. Faturanızın KDV’sini aynı ay içerisinde gider olarak gösterebilirsiniz.

  Hazır Ofis kiraladığınızda hafta sonları , resmi ve dini tatiller dahil her zaman 7/24 çalışabilirsiniz.

  Ritim İstanbul alışveriş merkezinin kapalı otoparkında kendi çalışma saatleri kapsamında aracınız için özel yer tahsis edilmiştir.

  Hazır Ofis kiraladığınızda firmanızın resmi kuruluş adresi Ritim Ofisin yer aldığı Ritim İstanbul Adresi olacaktır.
  Dilerseniz mevcut şirketinizin yasal adresini Ritim Ofis’e taşıyabilirsiniz. Böylece bütün tebligat, kurye ve kargolarınız bu adreste uzman sekreterlerimiz tarafından teslim alınır ve size anlık bilgilendirmesi yapılır.

  Telefon yanıtlama hizmetimiz ile firmanız adına tahsis edeceğimiz hattınız üzerinden ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

  Şirketinize gelen her telefon, diksiyonu düzgün, temsil yeteneği yüksek, yoğun telefon trafiğini yönetebilecek kapasitede, uzman bir sekreter tarafından cevaplanır.

  Standart bir çağrı karşılama süreci şöyledir:

  • Çağrınız firmanızın ünvanı ile yanıtlanır.
  • Arayan kişi, aranılan kişi ve kısaca arama nedenini öğrenir.
  • Gelen çağrı beklemeye alınır ve size ulaşır.
  • Çağrı içeriği ile ilgili kısa bilgi verilir,müsaitseniz çağrı aktarımı yapılır.
  • Müsait olmadığınızı belirtirseniz arayan kişi bilgileri e posta adresinize iletilir.

  Elbette. Şirketinize gelen çağrıları nereye isterseniz oraya bağlayabiliriz.

  Ortalama Ofis ve Hazır Ofis Fiyat ve Maliyetleri Karşılaştırması
  ORTALAMA OFİS MALİYETİHAZIR OFİS MALİYETİ
  Emlakçı Komisyonu2000 TLEmlakçı Komisyonu0 TL
  Ofis Mobilya Kurulumu & Klima3500 TLOfis Mobilya Kurulumu & Klima0 TL
  Faks,Yazıcı,Modem,Telefon2000 TLFaks, Yazıcı, Modem, Telefon0 TL
  Telefon & Internet Altyapısı vb. 200 TLTelefon & Internet Altyapısı vb.0 TL
  Diğer Ofis Masrafları1000 TLDiğer Ofis Masrafları0 TL
  TOPLAM KURULUM MASRAFI8700 TL + KDVTOPLAM KURULUM MASRAFI0 TL
  KİRA BEDELİ2000 TL1 Kişilik Ofis Hizmet Bedeli1500 TL
  Stopaj500 TLStopaj0 TL
  Su Faturası90 TLSu Faturası0 TL
  Elektrik Faturası100 TLElektrik Faturası0 TL
  Doğalgaz Faturası200 TLDoğalgaz Faturası0 TL
  İnternet Faturası100 TLİnternet Faturası0 TL
  Kablolu TV Faturası30 TLKablolu TV Faturası0 TL
  Bina Aidatı150 TLBina Aidatı0 TL
  Temizlik Giderleri250 TLTemizlik Giderleri0 TL
  Çay & Kahve Giderleri150 TLÇay & Kahve Giderleri0 TL
  Güvenlik ve Sigorta Giderleri250 TLGüvenlik ve Sigorta Giderleri0 TL
  Sekreter Ücreti2050 TLSekreter Ücreti0 TL
  ORTALAMA OFİS AYLIK SABİT GİDERİ5870 TL + KDVHAZIR OFİS AYLIK SABİT GİDERİ1500 TL + KDV

  Birlikte büyüyelim

  Ritim Office sağlam adımlarla ve güvenle büyürken siz de ofis alanı konusunda içiniz rahat bir şekilde işinizi büyütebilirsiniz.

  “Gelişimi ve büyümeyi hedefleyen bütün firmaları Ritim Office’de görmekten ve iş yaşamlarını kolaylaştırarak değer üretmelerine katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

   

  Cem Yolcu

  Ritim Office CEO

  Hızlı İletişim

  Sanal ofis ve hazır ofis fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.
  Ya da formu doldurun, sizi arayalım!