Bir arada çalışın, iş ağınızı büyütün

Co Working Paylaşımlı Ofis

Büyük bir ofisin maliyetinden kaçınmak mı istiyorsunuz? Mesai saatleri dışında kendi projeniz üzerinde mi çalışıyorsunuz? Paylaşımlı ofis konseptiyle bütçenize uygun çözümlerimizi inceleyin.

Hızlı İletişim

Uzmanlarımızdan bilgi almak için hemen arayın!
Ya da formu doldurun, sizi arayalım!

  yeliz kesim rtim office musteri temsilcisi

  Yeliz Kesim
  Müşteri İlişkileri Yöneticisi

  Müşteri temsilcilerimizden bilgi alın

  Paylaşımlı Co Working Ofis Kiralama

  Paylaşımlı ofiste dilediğiniz masada çalışırken farklı kişilerle tanışabilir ve daha büyük iş birliklerine imza atabilirsiniz.

  İngilizce “Coworking” kelimesinden dilimize giren paylaşımlı ofis konsepti, kişilerin aynı ofis ortamında bireysel ya da ekip şeklinde çalışması anlamına gelir. Sürekli ofise ihtiyaç duymasanız da bazen masa sandalye ve diğer ofis malzemeleri gibi ekipmanlardan faydalanmak isteyen bir freelance çalışansanız ya da henüz fikir aşamasındaki bir projeye çalışma arkadaşlarınızla birlikte odaklanmak istiyorsanız paylaşımlı ofisler tam size göre!

   

  Ritim Office’in sunduğu paylaşımlı ofis ortamında dilediğiniz masada çalışırken farklı kişilerle tanışabilir ve daha büyük iş birliklerine imza atabilirsiniz.

  of 7
  of 3
  of 5

  Ritim Office’in
  paylaşımlı ofis konseptinde
  sunduğu hizmetler neler?

  Ritim Office paylaşımlı ofis fiyatları çalışma masanızı kiraladığınız süreye göre değişiklik gösterir. Çalışacağınız masayı günlük, haftalık ya da aylık kiralayarak kendinize kaliteli bir çalışma ortamı yaratabilir ve aşağıdaki hizmetlerden faydalanabilirsiniz:

  – Yüksek hızlı internet, faks ve yazıcı cihazını ihtiyacınız ölçüsünde kullanabilirsiniz.

   

  – Müşterilerinizin ve bir proje üzerinde çalışacağınız misafirlerinizin güler yüzlü resepsiyon personelleri tarafından karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

  – İhtiyacınız olduğu anda kolayca hazır ofis ya da sanal ofis seçeneklerine geçiş yapabilir ve işinizi büyüttüğünüzde adres değişikliği yapmadan enerjinizi işinize odaklamaya devam edebilirsiniz.

  – Mutfak alanını kullanabilir ve ücretsiz olarak sıcak ve soğuk içecek imkanlarından yararlanabilirsiniz.

   

  – Elektrik, internet, iklimlendirme gibi faturaların yükünden ve takibinden kurtulursunuz.

  Birlikte büyüyelim

  Ritim Office sağlam adımlarla ve güvenle büyürken siz de ofis alanı konusunda içiniz rahat bir şekilde işinizi büyütebilirsiniz.

  “Gelişimi ve büyümeyi hedefleyen bütün firmaları Ritim Office’de görmekten ve iş yaşamlarını kolaylaştırarak değer üretmelerine katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

   

  Cem Yolcu

  Ritim Office CEO

  Hızlı İletişim

  Sanal ofis ve hazır ofis fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.
  Ya da formu doldurun, sizi arayalım!