Ritim Office hakkında

2019 yılında Maltepe’de kurulan Ritim Office, dünyada popülerliği hızla artan paylaşımlı ofis konseptini Türkiye’e getirmiştir ve ilk günden itibaren de başarı ile uygulamaktadır. Marka, Anadolu Yakası’nın en canlı iş merkezlerinden birinde Türk girişimcilerin yeni yeni duymaya başladığı hazır ofis ve açık ofis konseptini kalite ile birleştirerek şirketlere etkili çözümler sunmaktadır.

of 7
of 5
of 6

Ofis sahibi olmanın modern ve ekonomik yolu

Kaynağı kısıtlı işletmeler ve projesini geliştirmek isteyen girişimciler için her bütçeye uygun çalışma alanı imkanı sağlayan Ritim Office; resepsiyon hizmetleri, 7/24 ofis çalışma saati ve güvenlik hizmetleri, kapalı otoparkı, internet ve faks hizmetleri, açık mutfağı ve kolay ulaşım imkanı ile göz doldururken girişimcilere resmi bir iş adresi gösterme imkanı da tanıyarak kurulum aşamasındaki şirketlerin ikamet adresi gösterme ihtiyaçlarına çözüm sunar. Bu sayede şirketlerin yasal olarak var olmalarına ve prestijli bir iş merkezinde ikamet ederek daha güvenilir bir imaj çizmelerine de yardımcı olur. Ritim Office; sunduğu tüm bu imkanlar ile globalleşen dünyaya ve ivmesi hızla artan iş yaşamına ayak uydurmanıza destek olurken en uygun maliyet ile maksimum verimlilikte çalışmanızı sağlar.

yeliz kesim rtim office musteri temsilcisi

Yeliz Kesim
Müşteri İlişkileri Yöneticisi

Müşteri temsilcilerimizden bilgi alın

542-828-95-42

İstanbul’un kalbi,
İş merkezlerinin en prestijlisi.

Ritim Office Hazır Ofisleri Anadolu Yakası’nda, İstanbul’un her bölgesine eşit mesafede, ulaşımın tam kalbinde yer alan Ritim İstanbul Plaza’da yer alıyor. Ritim İstanbul, E5 Karayolu’nun üzerinde, M4 metrosuna bitişik, Sahil Yolu, Marmaray gibi alternatif ulaşım imkanlarına da sahip olan, Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan çok kolay ulaşılabilen Maltepe/Cevizli bölgesinde.

Ritim Office Hazır Ofis Binası Ritim İstanbul

Ritim Office’in özellikle Gülsuyu metro istasyonuna yakın konumu, güler yüzlü personeli, 7/24 kullanım imkanı ve firmaya özel sekreterlik hizmetleri ile herhangi bir operasyonel iş ile uğraşmaz ya da harcama yapmaz, bütçenize dost bir ofise sadece bilgisayarınızı getirerek işinize odaklanabilirsiniz.

Kullanıcı yorumları

Hakkımızda söylenmiş birkaç güzel söz

google customer reviews logo hd png download
gooogle benim isletmem harita kullanici yorumlari yildiz sayisi
Loading...

Birlikte büyüyelim

Ritim Office sağlam adımlarla ve güvenle büyürken siz de ofis alanı konusunda içiniz rahat bir şekilde işinizi büyütebilirsiniz.

“Gelişimi ve büyümeyi hedefleyen bütün firmaları Ritim Office’de görmekten ve iş yaşamlarını kolaylaştırarak değer üretmelerine katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

 

Cem Yolcu

Ritim Office CEO

Hızlı İletişim

Sanal ofis ve hazır ofis fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.
0542 828 95 42
Ya da formu doldurun, sizi arayalım!