Ritim Office hakkında

2019 yılında Maltepe’de kurulan Ritim Office, dünyada popülerliği hızla artan paylaşımlı ofis konseptini Türkiye’e getirmiştir ve ilk günden itibaren de başarı ile uygulamaktadır. Marka, Anadolu Yakası’nın en canlı iş merkezlerinden birinde Türk girişimcilerin yeni yeni duymaya başladığı hazır ofis ve açık ofis konseptini kalite ile birleştirerek şirketlere etkili çözümler sunmaktadır.

of 7
of 5
of 6

Ofis sahibi olmanın modern ve ekonomik yolu

Kaynağı kısıtlı işletmeler ve projesini geliştirmek isteyen girişimciler için her bütçeye uygun çalışma alanı imkanı sağlayan Ritim Office; resepsiyon hizmetleri, 7/24 ofis çalışma saati ve güvenlik hizmetleri, kapalı otoparkı, internet ve faks hizmetleri, açık mutfağı ve kolay ulaşım imkanı ile göz doldururken girişimcilere resmi bir iş adresi gösterme imkanı da tanıyarak kurulum aşamasındaki şirketlerin ikamet adresi gösterme ihtiyaçlarına çözüm sunar. Bu sayede şirketlerin yasal olarak var olmalarına ve prestijli bir iş merkezinde ikamet ederek daha güvenilir bir imaj çizmelerine de yardımcı olur. Ritim Office; sunduğu tüm bu imkanlar ile globalleşen dünyaya ve ivmesi hızla artan iş yaşamına ayak uydurmanıza destek olurken en uygun maliyet ile maksimum verimlilikte çalışmanızı sağlar.

yeliz kesim rtim office musteri temsilcisi

Yeliz Kesim
Müşteri İlişkileri Yöneticisi

Müşteri temsilcilerimizden bilgi alın

İstanbul’un kalbi,
İş merkezlerinin en prestijlisi.

Ritim Office Hazır Ofisleri Anadolu Yakası’nda, İstanbul’un her bölgesine eşit mesafede, ulaşımın tam kalbinde yer alan Ritim İstanbul Plaza’da yer alıyor. Ritim İstanbul, E5 Karayolu’nun üzerinde, M4 metrosuna bitişik, Sahil Yolu, Marmaray gibi alternatif ulaşım imkanlarına da sahip olan, Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan çok kolay ulaşılabilen Maltepe/Cevizli bölgesinde.

Ritim Office Hazır Ofis Binası Ritim İstanbul

Ritim Office’in özellikle Gülsuyu metro istasyonuna yakın konumu, güler yüzlü personeli, 7/24 kullanım imkanı ve firmaya özel sekreterlik hizmetleri ile herhangi bir operasyonel iş ile uğraşmaz ya da harcama yapmaz, bütçenize dost bir ofise sadece bilgisayarınızı getirerek işinize odaklanabilirsiniz.

Kullanıcı yorumları

Hakkımızda söylenmiş birkaç güzel söz

google customer reviews logo hd png download
gooogle benim isletmem harita kullanici yorumlari yildiz sayisi

“Ekip olarak yaklaşımları çok iyi,her gün güler yüzle çözüm odaklı yardımcı olmaya calısmaları çok memnun edıcı, ofis içinde huzurla,sessiz,sakin,güvenle çalışabılecegımız bir ortam buluyoruz.

Toplantı odası kullanımı,misafir karşılama,telefon ve kargo takıplerınde yardımcı olmaları buyuk avantaj kazandırıyor firmalara,ayrıca bunu güler yüzle yapmaları cok daha hoş oluyor.Yeliz Hanım’a ayrıca teşekkür ediyoruz.
Tanıştığımız ve bırlıkte çalıştıgımız ıcın fırma olarak mutluyuz.
E5e ve toplu taşımalara yakınlığı cok buyuk avantaj kesinlikle tavsiye ederiz herkese.”puan 5 yildiz musteri degerlendirmesi

Gülşah Şenel

“Yazılım geliştirdiğim için konsantre olabileceğim gürültüsüz bir ofis arıyordum. Dolayısıyla mutlaka kendi odam olmalıydı. Ses yalıtımı iyi olmalı ayrıca çok kalabalık olmamalıydı. Kesinlikle büyük bir toplantı odasına yakın olmamalıydı. Günübirlik odayı kiralayanlar çok gürültü yapıyorlar. Klima kontrolümü kendim yapabilmeliydim. Kesinlikle sadece merkezden kontrolden bir klima sistemi istemiyordum.
Gün ışığı alan bir oda olmalı ve temiz hava için penceresi açılabilmeliydi.

Sonuç olarak Ataşehir, Kozyatağı, Maltepe bölgesindeki tüm paylaşımlı ofisleri tek tek gezdikten sonra son kararımı – yukarıdaki beklentilerimin tümünü karşılayan – Ritim Office’den yana kullandım. 6 ayı aşkın süredir buradayım ve oldukça memnunum.”

puan 5 yildiz musteri degerlendirmesi
Haldun Alımlı

“İçeride çalışan diğer firmalar çok iyi ve düzeyli firmalar.
Sakin bir çalışma ortamı var. Ofiste olmadığınız zamanlarda telefonlarınızın ve kargolarınızın yönetimi oldukça profesyonel.
Ofis temizliğine ve hijene çok dikkat ediliyor.
Çay kahve ve ikramlar her zaman taze ve güzel.
Sabah kahvaltısı ogle arası ve aksam yemekleri için yakınlarda güzel seçenekleri olan bir lokasyon.”

puan 5 yildiz musteri degerlendirmesi
Ömer Özmen

“3 ayı biraz geçen bir süredir buradayım. Tercihimde sakin çalışma ortamı, samimi ve güler yüzlü çalışanlar ve iş yeri sahipleri, farklı büyüklüklerde oda imkanları, uygun şartları, kolay erişebilirliği (e-5 metro, araba ile evime yakın) ve zengin bir sosyal yaşam çevresine sahip olması etkili oldu.

Dışarı çıkıp hava alabileceğiniz, güzel bir yemek yiyebileceğiz, müşterilerinizi götürebileceğiz yerler mevcut. Ben sigara kullanmıyorum ama hemen bir üst katında sigara içenler ya da bina içinde dolanıp ara vermek isteyenler için çok geniş 2 tane ortak kullanım teras var. Buralarda oturma yerleri var.”

puan 5 yildiz musteri degerlendirmesi
Oytun Oktay

“Ofis çalışma ortamı sessiz ve odalar çok kullanışlı .
Ofisler aydınlık ve açılabilen pencereleri sayesinde temiz havaya erişiminiz var.
Ofisi kullanan firmalar aile gibi her konuda yardımcı oluyorlar,farklı iş kollarıyla tanışma fırsatınız oluyor.
Ulaşım açısından mükemmel konumda.
Misafirlerinize tarif etmek kolay, E5 ve Tem’e erişim çok avantajlı.
Ritim AVM öğle arası ve akşam iş çıkışı alışveriş açısından büyük avantaj sağlıyor.
Kargo işlemleri , karşılama ve telefon iletişimi mükemmel işliyor.
Özellikle Yeliz Hanım ve Cem Bey’e ilgi ve yardımları için teşekkür ederim.”

puan 5 yildiz musteri degerlendirmesi
Erdem Günal

“Ofis arayışımızda son derece profesyonel çalışan bir firma bulduk. Kiralama hizmetinde mülkün kendilerine ait olması ayrı bir güven veriyor. Neticede firma adresinizi kayıt ettiriyorsunuz. Diğer firmalar gibi değil. Çevremdeki ofis arayışında olan tüm firmalara öneride bulunuyorum. Ortam nezih, temiz ve tüm önlemleri alıyorlar. Süreli sıcak çayımız ve kahvemiz eksik olmuyor. Güler yüzlü ve kaliteli hizmetleri için kendilerine teşekkür ediyorum.”

puan 5 yildiz musteri degerlendirmesi
Serkan Deveci, CSG Bİlişim

“Mükemmel bir lokasyon, her türlü ulaşıma uygun bir konumda, plaza da harika. Hazır ofisler rakiplerine göre çok daha geniş ve kalite standartları yüksek. Hizmet kalitesi, ilgi, alaka 5 yıldızlık. Fiyatları da diğer çözümlere göre gayet uygun. Ücretsiz otopark olması en önemli artılarından biri. Biz çok memnunuz, tavsiye ediyorum.”

puan 5 yildiz musteri degerlendirmesi
Onur Aksakaloğlu, Dijitalkedi

Birlikte büyüyelim

Ritim Office sağlam adımlarla ve güvenle büyürken siz de ofis alanı konusunda içiniz rahat bir şekilde işinizi büyütebilirsiniz.

“Gelişimi ve büyümeyi hedefleyen bütün firmaları Ritim Office’de görmekten ve iş yaşamlarını kolaylaştırarak değer üretmelerine katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

 

Cem Yolcu

Ritim Office CEO

Hızlı İletişim

Sanal ofis ve hazır ofis fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.
Ya da formu doldurun, sizi arayalım!