yeliz kesim rtim office musteri temsilcisi

Yeliz Kesim
Müşteri İlişkileri Yöneticisi

Müşteri temsilcilerimizden bilgi alın

542-828-95-42

Dinle, serbest çalışan olman, saat 11’de kalkman ya da saat 2’ye kadar çalışman gerektiği anlamına gelmez. Bol miktarda serbest calisan ve girişimci, normal bir 9-5 programına sadık kalarak bir rutinlik goruntusunu sürdürmeyi sever. Ve hayır, pek cogunun dusundugunun aksine, bu serbest calisanin yasaminda ne eğlenceyi azaltir, ne de verimliliği! Sadece sağlıklı bir iş-yaşam dengesini korumayı kolaylaştırır.

 

Ve aradığınız şey buysa, birlikte çalışma ortamı size tam olarak bunu verecektir. Bu coworking alanların pek çoğu oldukça geleneksel bir programa sahipler ve bir kismi normal çalışma saatleri dışında erişime izin verirken, çoğu pazartesiden cumaya 9’dan 6’ya kadar calismaya imkan tanir.

 

Şimdi, hafta sonu boyunca biraz daha fazla iş için uğraşmayı seviyorsanız, çalışma saatleri açısından daha fazla esneklik sunan bir coworking alani aramak isteyebilirsiniz, ancak haftasonu isle ugrasmak istemiyorsaniz, sadece hafta ici ve 9’dan 6’ya kadar hizmet veren bir coworking alani isinizi gorur.

 

Kısaca

 

Coworking, iki dünyayı birleştiren ve çeşitli ihtiyaç ve istekleri karşılayan mükemmel bir çözümdür. Uzaktan çalışmanın özgürlüğünü ve esnekliğini korurken, 9’dan 5’e kadar bir ofis ortamının avantajlarından yararlanmanıza izin veren bir şey arıyorsanız, bir ortak çalışma ortamı sizin için doğru seçimdir.