Hazır Ofis

İstanbul Anadolu Yakası Hazır Ofis Kiralama Hizmeti

İşinizde başarıyı, ancak doğru çalışma ortamını yaratarak yakalayabilirsiniz. Böyle bir ortamı yaratmak için bütçeniz sınırlıysa ve ofis işleri ile uğraşmayı vakit kaybı olarak görüyorsanız, taşınmaya hazır ofis konsepti her şey dahil hazır ofis çözümleriyle tam size göre!

Hazır Ofis Nedir?

Kısaca hazır ofis; sizi hiçbir operasyonel iş ile uğraştırmadan anahtar teslim bir iş mekanına sahip olmanızı sağlayan hizmetlerin bütünüdür.

Ritim Office Hazır ofis hizmetleri, geniş bir yelpazedeki kiralık hazır ofis seçenekleriyle tüm ofis ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi hazır ofis çözümlerini sunan paylaşımlı ofis konseptidir.

Hazır Ofis Çözümleri size neler sunuyor?

Hazır ofisler sizi, toplantı odaları, resepsiyon ve lobi, 7/24 açık otoparkı ve güvenlik ofisi, konforlu ve şık mobilyaları, mutfak, şirketinize özel tahsis edilen telefon hattı, şirketinize özel sekreterlik hizmeti, yüksek hızlı internet, kargo takibi gibi halihazırda çoktan düzenlenmiş hizmetleriyle şirketinizi kurumsal standartta çalışma ortamı seviyesine hemen taşır.

Ritim Ofis Sanal Tur

İster tek kişilik bir hazır ofis arıyor olun, ister büyük bir ekip için. Tercihe göre bir, iki, üç ya da daha fazla kişi için farklı metrekarelerde hazır ofis kiralama hizmetleriyle Ritim Office’in sunduğu kiralık hazır ofis seçenekleri sizi ofis bulmak, dayayıp döşemek, fatura başvurusu ve ofis yönetimi için harcadığınız zaman ve enerjiden kurtarır.

Hazır ofis kiralama fiyatları hizmet faturası olarak düzenlendiğinden, ayrıca stopaj vb. ek vergileri ödemeniz gerekmez.

Aynı zamanda normal bir ofis için yapacağınız aylık düzenli harcamalardan %50’ye varan bir oranda tasarruf etmenize de imkan tanır. En ucuz maliyetlerle hemen bir ofisiniz olur ve çalışmaya başlarsınız.

İstanbul Anadolu Yakası’nda Hazır Ofisiniz İçin En Prestijli Lokasyon

 

Hali hazırda Anadolu Yakası’ndaki hazır ofis seçeneklerini değerlendiriyorsanız, sunduğu tüm hizmetler ile birlikte Ritim Office’in maltepe’deki hazır ofisleri M4 Kadıköy-Tavşanlı metrosuna olan yakınlığı ile de dikkat çekmektedir.

E-5 Karayolu’nun hemen bitişiğinde yer alan Ritim Office hazır ofisleri İstanbul’da, Kartal, Pendik, Maltepe, Bostancı bölgelerinde oturan ve bu bölgeden çok uzaklaşmak istemeyen girişimciler ve işletme sahiplerinin kullanıma hazır ofis için ilk tercihlerinden biri olarak İstanbul’daki hazır ofis firmaları arasından sıyrılmaktadır.

Ritim Office’in hazır ofis konseptinde sunduğu hizmetler neler?

 

Ritim Office hazır ofis Maltepe ilçesinin en canlı iş merkezlerinden birinde size en kaliteli ofis hizmetlerini sunmayı amaçlar. Anadolu Yakası hazır ofis seçenekleri arasında en göz alıcı hizmeti tercih ederek elde edeceğiniz birçok avantaj bulunmaktadır.

Ritim Office’in, hazır ofis konseptine dahil olarak sunduğu hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

Ritim Office Hazır Ofis Avantajları

 

· A+ Ritim İstanbul Plaza’da göstereceğiniz iş adresi ile şirketinizi yasal bir yükümlülükten kurtarır ve şirket kimliğinizi müşterilerinize net olarak gösterebilirsiniz.

· Birinci sınıf ofis malzemeleri için harcama yapmazsınız.

· Kargo, fotokopi ve diğer ofis işlemleri için destek alırsınız.

· Her bir ofis için ayrı iklimlendirme hizmeti alabilirsiniz.

· Mesai saatleri boyunca sunulan sekreterlik hizmetleri ile telefonlarınız için ekstra bir personel tutmaktan kurtulursunuz.

· 100 MBps Fiber internet ve tahsis edilen sabit hat ile telefon ve internet faturaları ile uğraşmadan işinize odaklanabilirsiniz.

· Açık alanda sağlanan sıcak/soğuk içecek ikramları sayesinde yoğun iş temponuza keyifli bir mola verebilirsiniz.

· Ofisinizi 7/24 kullanabilir, böylece gece yarısı aklınıza bir fikir geldiğinde ya da acil bir işiniz olduğunda hemen ofisinize gidebilirsiniz.

· Kapalı otoparktan faydalanırsınız.

· Temizlik ve ofis bakım hizmetleri sayesinde her zaman temiz ve düzenli bir ofiste çalışabilirsiniz.

· İhtiyacınız olduğunda uygun fiyatlar ile 10 kişilik toplantı odası kiralayabilirsiniz.


Hazır ofis kiralama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz Ritim Office ile iletişime geçebilir, beğendiğiniz ofisi 1 yıllık süre ile kiralayabilirsiniz.

Üstelik hazır ofis kiraladığınızda, firmanız adına herhangi bir stopaj vergisi ödemek zorunda kalmaz ve faturanızın KDV tutarını aynı ay içerisinde gider olarak gösterebilirsiniz.

Ritim Office hazır ofis fiyatları bütçe dostudur. Pahalı hazır ofis hizmetleri yerine en uygun hazır ofis fiyatlarıyla birlikte en kapsamlı, konforlu ofis hizmeti almak isterseniz, sizin de yolunuz Ritim Office’den geçecektir.

İstanbul Anadolu Yakası’nda en uygun hazır ofis kiralama ücretleri için Ritim Office ile yukarıda yer alan başvuru formu aracılığıyla ya da (0216) 228 34 44 ya da (0542) 828 95 42 no’lu telefonlar aracılığıyla doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Saniyeler içinde yanıt alabileceğiniz web sitemiz üzerindeki canlı destek sistemini de kullanabilirsiniz.


Ortalama Ofis ve Hazır Ofis Fiyatları Karşılaştırması


ORTALAMA OFİS MALİYETİ HAZIR OFİS MALİYETİ
Emlakçı Komisyonu 2000 TL Emlakçı Komisyonu 0 TL
Ofis Mobilya Kurulumu & Klima 3500 TL Ofis Mobilya Kurulumu & Klima 0 TL
Faks,Yazıcı,Modem,Telefon 2000 TL Faks, Yazıcı, Modem, Telefon 0 TL
Telefon & Internet Altyapısı vb.  200 TL Telefon & Internet Altyapısı vb. 0 TL
Diğer Ofis Masrafları 1000 TL Diğer Ofis Masrafları 0 TL
TOPLAM KURULUM MASRAFI 8700 TL + KDV TOPLAM KURULUM MASRAFI 0 TL
KİRA BEDELİ 2000 TL 1 Kişilik Ofis Hizmet Bedeli 1500 TL
Stopaj 500 TL Stopaj 0 TL
Su Faturası 90 TL Su Faturası 0 TL
Elektrik Faturası 100 TL Elektrik Faturası 0 TL
Doğalgaz Faturası 200 TL Doğalgaz Faturası 0 TL
İnternet Faturası 100 TL İnternet Faturası 0 TL
Kablolu TV Faturası 30 TL Kablolu TV Faturası 0 TL
Bina Aidatı 150 TL Bina Aidatı 0 TL
Temizlik Giderleri 250 TL Temizlik Giderleri 0 TL
Çay & Kahve Giderleri 150 TL Çay & Kahve Giderleri 0 TL
Güvenlik ve Sigorta Giderleri 250 TL Güvenlik ve Sigorta Giderleri 0 TL
Sekreter Ücreti 2050 TL Sekreter Ücreti 0 TL
ORTALAMA OFİS AYLIK SABİT GİDERİ 5870 TL + KDV HAZIR OFİS AYLIK SABİT GİDERİ 1500 TL + KDV

Hazır Ofis Kiralama Hizmeti Hakkında En Sık Sorulan Sorular


Hazır Ofis; Modern ofis malzemeleri ile dizay edilmiş, işiniz için tüm ihtiyaçlarınızın hazır olduğu ofislerin, Donanımlı toplantı odaları, sizin için özel tahsis edilen telefon ile tüm firma ihtiyaçlarınızın karşılandığı konsepttir. Hazır Ofis, elektrik, su, doğalgaz, internet gibi genel giderlere katlanmadan stopaj ödemeden, sekreter, ofis personel maliyetlerine bütçe ayırmadan kullanacağınız yeni nesil bir ofis modelidir.
Hazır Ofis kiraladığınızda elektrik, su, doğalgaz, internet, telefon hattı, temizlik, bina aidatı gibi genel giderleri için hiçbir bedel ödemezsiniz.
Uygun kira bedeli ile Prestijli bir ofise sahip olursunuz. Ayrıca Ofis dekorasyon ve kurulum masraflarız olmadan, sürpriz masraflar ile karşılaşmadan ofis kiralaması yapabilirsiniz. İşiniz için gerekli olan evraklarınız ve çantanız ile gelmeniz yeterlidir.
Ritim Ofis'i daha yakından tanımak için randevu alarak Hazır Ofislerimizi görebilir, size sunacağımız hizmetlerle hakkında yüz yüze detaylı bilgi alabilirsiniz.
Ritim Ofis sözleşme süresi 1 yıldır.
Personel sayınız arttığında veya azaldığında firma ihtiyaçlarınıza göre ekstra alanlar kiralayabilir veya küçülebilirsiniz.
Hazır Ofis kiraladığınızda, firmanıza kesilecek hizmet bedeli faturasından dolayı stopaj ödemezsiniz. Faturanızın KDV’sini aynı ay içerisinde gider olarak gösterebilirsiniz.
Hazır Ofis kiraladığınızda hafta sonları , resmi ve dini tatiller dahil her zaman 7/24 çalışabilirsiniz.
Ritim İstanbul alışveriş merkezinin kapalı otoparkında kendi çalışma saatleri kapsamında aracınız için özel yer tahsis edilmiştir.

Hazır Ofis kiraladığınızda firmanızın  resmi kuruluş adresi Ritim Ofisin yer aldığı Ritim İstanbul Adresi olacaktır.
Dilerseniz mevcut şirketinizin yasal adresini Ritim Ofis’e taşıyabilirsiniz. Böylece bütün tebligat, kurye ve kargolarınız bu adreste uzman sekreterlerimiz tarafından teslim alınır ve size anlık bilgilendirmesi yapılır.

Telefon yanıtlama hizmetimiz ile firmanız adına tahsis edeceğimiz hattınız üzerinden ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
Şirketinize gelen her telefon, diksiyonu düzgün, temsil yeteneği yüksek, yoğun telefon trafiğini yönetebilecek kapasitede, uzman bir sekreter tarafından cevaplanır.

Standart bir çağrı karşılama süreci şöyledir:

  • Çağrınız firmanızın ünvanı ile yanıtlanır.
  • Arayan kişi, aranılan kişi ve kısaca arama nedenini öğrenir.
  • Gelen çağrı beklemeye alınır ve size ulaşır.
  • Çağrı içeriği ile ilgili kısa bilgi verilir,müsaitseniz çağrı aktarımı yapılır.
  • Müsait olmadığınızı belirtirseniz arayan kişi bilgileri e posta adresinize iletilir.
Elbette. Şirketinize gelen çağrıları nereye isterseniz oraya bağlayabiliriz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Adres

Cevizli Mahallesi Ritim Ofis B Blok No:44 Ofis:231 Maltepe -İstanbul

Telefon

(0216) 228 34 44
(0542) 828 95 42