Toplantı Odası Kiralama Hizmeti

TToplantı odası olmayan küçük işletmeler ya da şehir dışından gelen şirketler toplantı odası kiralama hizmetlerinden sık sık faydalanmaktadır. Sizin de profesyonel bir toplantı odasına ihtiyacınız varsa, Ritim Office sunduğu hizmetlerle 5 yıldızlı otel konforunda toplantılar yapmanıza destek olur. Ritim Office’in Anadolu Yakası toplantı odası seçenekleri bu bölgede toplantı yapmak isteyenler için kaliteli bir alternatif olarak öne çıkmaktadır. Ritim Office toplantı odalarının dekorasyonu ile şirketinizin prestijine prestij katarken, son teknoloji konferans ve toplantı ekipmanlarıyla, iş toplantılarını en verimli şekilde geçirmenize imkan tanır.

İstanbul Anadolu Yakası'nda toplantı odası ihtiyacınız bulunuyorsa, toplantılarınız için “Anadolu Yakası toplantı odası kirala” sorgusunu internet üzerinde sık sık gerçekleştiriyor olabilirsiniz. Ulaşım konusunda kaygılarınız nedeniyle Kartal-Maltepe bölgesinde toplantı odası seçeneklerini değerlendiriyorsanız, toplantılarınız için Ritim Office iyi bir tercih olacaktır. Çoğu işletme Ritim Office’i, Kadıköy-Tavşantepe metro hattına ve E-5 karayoluna yakın konumu nedeniyle tercih etmektedir. Kartal bölgesinden gelecek misafirlerinizin toplantılara kolayca ulaşmalarına yardımcı olmak için Ritim Office toplantı odalarını detaylı olarak inceleyebilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Güler yüzlü bir karşılama

Hızlı ve ücretsiz internet

LCD ekran

Beyaz tahta

İkramlar

IT destek

Video Konferans

Ulaşım Kolaylığı

Misafir Otoparkı

Ritim Office’in toplantı odalarında sunduğu hizmetler neler?

Ritim Office toplantı odası fiyatları kiraladığınız toplantı odası sayısı, yapacağınız etkinliğin kapsamı ve kiralama süresine göre değişiklik gösterir. Toplantı odalarını yarım günlük, günlük ya da aylık olarak kiralayabilir, önceden bildirdiğiniz takdirde hafta sonları da toplantı ve eğitim gibi aktivitelerinizi Ritim Office’te gerçekleştirebilirsiniz.

Toplantı ve eğitimleriniz için Ritim Office toplantı odalarını tercih ettiğinizde:

- Araç ile gelen misafirleriniz kapalı otoparktan faydalanarak park sıkıntısı yaşamadan toplantı mekanına ulaşırlar.

- Araç kullanmayan misafirleriniz de toplantılarınıza toplu taşıma ile kolayca gelebilir.

- Misafirleriniz güler yüzlü bir personel tarafından karşılanır ve toplantı odasına yönlendirilir.

- Tüm toplantılar boyunca içecek ve ikramlar sizin için tedarik edilir.

- Toplantı öncesi ve esnasında her türlü altyapı gereksinimi profesyonel IT desteği tarafından karşılanır ve meydana gelebilecek herhangi bir sistem hatası hızla çözülür.

- Sağlanan hızlı, ücretsiz internet ve LCD ekran ile video konferanslarınız sorunsuzca ilerler.

Böylece size konforlu bir toplantı odasında misafirlerinizi ağırlamak ve keyifle işinize odaklanmak kalır!

Paylaş:

Adres

Cevizli Mahallesi Ritim Ofis B Blok No:44 Ofis:231 Maltepe -İstanbul

Telefon

(0216) 228 34 44
(0542) 828 95 42