Ritim Office, Hazır Ofis, Sanal Ofis, Toplantı Odası, Co Working Hizmetleri

HAKKIMIZDA

RİTİM OFİS HAKKINDA

2019 yılında Maltepe’de kurulan Ritim Office, dünyada popülerliği hızla artan paylaşımlı ofis konseptini Türkiye’e getirmiştir ve ilk günden itibaren de başarı ile uygulamaktadır. Marka, Anadolu Yakası’nın en canlı iş merkezlerinden birinde Türk girişimcilerin yeni yeni duymaya başladığı hazır ofis ve açık ofis konseptini kalite ile birleştirerek şirketlere etkili çözümler sunmaktadır.

Kaynağı kısıtlı işletmeler ve projesini geliştirmek isteyen girişimciler için her bütçeye uygun çalışma alanı imkanı sağlayan Ritim Office; resepsiyon hizmetleri, 7/24 ofis çalışma saati ve güvenlik hizmetleri, kapalı otoparkı, internet ve faks hizmetleri, açık mutfağı ve kolay ulaşım imkanı ile göz doldururken girişimcilere resmi bir iş adresi gösterme imkanı da tanıyarak kurulum aşamasındaki şirketlerin ikamet adresi gösterme ihtiyaçlarına çözüm sunar. Bu sayede şirketlerin yasal olarak var olmalarına ve prestijli bir iş merkezinde ikamet ederek daha güvenilir bir imaj çizmelerine de yardımcı olur. Ritim Office; sunduğu tüm bu imkanlar ile globalleşen dünyaya ve ivmesi hızla artan iş yaşamına ayak uydurmanıza destek olurken en uygun maliyet ile maksimum verimlilikte çalışmanızı sağlar.


Ritim Office’in özellikle Gülsuyu metro istasyonuna yakın konumu, güler yüzlü personeli, 7/24 kullanım imkanı ve firmaya özel sekreterlik hizmetleri ile herhangi bir operasyonel iş ile uğraşmaz ya da harcama yapmaz, bütçenize dost bir ofise sadece bilgisayarınızı getirerek işinize odaklanabilirsiniz.

TEKLİF FORMU

Formu doldurun, profesyonel ekibimiz sizi arasınHizmet Seçimi

Kişisel Bilgileriniz

Hizmetlerimiz

En iyi hazır ofis ve sanal ofis hizmetini sunmak için çalışıyoruz.

Image Description

Hazır Ofis

Mobilyalı, tam donanımlı, tüm bilişim ve teknik altyapısı ve prestijli konumuyla hazır ofislerimiz ile hem bütçeniz rahatlasın hem de ofis dertleriyle uğraşmaktansa işinize odaklanmanın huzurunu yaşayın.

Image Description

Sanal Ofis

Tam gün kullanacağınız fiziksel bir ofise ihtiyacınız olmayabilir. Ofis maliyetine katlanmadan da prestijli bir adrese ve profesyonel asistanlık hizmetine sahip olabilirsiniz.

Image Description

Co-Working

Büyük bir ofisin maliyetinden kaçınmak mı istiyorsunuz? Mesai saatleri dışında kendi projeniz üzerinde mi çalışıyorsunuz? Paylaşımlı ofis konseptiyle bütçenize uygun çözümlerimizi inceleyin.

Image Description

Toplantı Odaları

Tam donanımlı ve eksiksiz dekore edilmiş toplantı salonlarımız profesyonel bir ortamda, profesyonel bir ekibin desteğiyle verimli bir toplantı gerçekleştirmenizi sağlar.


Adres

Cevizli Mahallesi Ritim Ofis B Blok No:44 Ofis:231 Maltepe -İstanbul

Telefon

(0216) 228 34 44
(0542) 828 95 42