Coworking Ofis| Paylaşımlı Ofis

  • Anasayfa /
  • Coworking Ortak Çalışma Alanı

Paylaşımlı Ofis Kiralama Hizmetleri

İngilizce “Coworking” kelimesinden dilimize giren paylaşımlı ofis konsepti, kişilerin aynı ofis ortamında bireysel ya da ekip şeklinde çalışması anlamına gelir. Sürekli ofise ihtiyaç duymasanız da bazen masa sandalye ve diğer ofis malzemeleri gibi ekipmanlardan faydalanmak isteyen bir freelance çalışansanız ya da henüz fikir aşamasındaki bir projeye çalışma arkadaşlarınızla birlikte odaklanmak istiyorsanız paylaşımlı ofisler tam size göre!


Ritim Office’in sunduğu paylaşımlı ofis ortamında dilediğiniz masada çalışırken farklı kişilerle tanışabilir ve daha büyük iş birliklerine imza atabilirsiniz.


Ritim Office’in paylaşımlı ofis konseptinde sunduğu hizmetler neler?

Ritim Office paylaşımlı ofis fiyatları çalışma masanızı kiraladığınız süreye göre değişiklik gösterir. Çalışacağınız masayı günlük, haftalık ya da aylık kiralayarak kendinize kaliteli bir çalışma ortamı yaratabilir ve aşağıdaki hizmetlerden faydalanabilirsiniz:

- Yüksek hızlı internet, faks ve yazıcı cihazını ihtiyacınız ölçüsünde kullanabilirsiniz.


- Müşterilerinizin ve bir proje üzerinde çalışacağınız misafirlerinizin güler yüzlü resepsiyon personelleri tarafından karşılanmasını sağlayabilirsiniz.


- İhtiyacınız olduğu anda kolayca hazır ofis ya da sanal ofis seçeneklerine geçiş yapabilir ve işinizi büyüttüğünüzde adres değişikliği yapmadan enerjinizi işinize odaklamaya devam edebilirsiniz.


- Mutfak alanını kullanabilir ve ücretsiz olarak sıcak ve soğuk içecek imkanlarından yararlanabilirsiniz.


- Elektrik, internet, iklimlendirme gibi faturaların yükünden ve takibinden kurtulursunuz.
Adres

Cevizli Mahallesi Ritim Ofis B Blok No:44 Ofis:231 Maltepe -İstanbul

Telefon

(0216) 228 34 44
(0542) 828 95 42